O nas

Nasza firma powstała w 1933 roku jako warsztat mechaniki pojazdowej, w którym były naprawiane i obsługiwane samochody oraz motocykle wszystkich marek.
Jesteśmy firmą rodzinną, przekazujemy doświadczenie z pokolenia na pokolenie, motoryzacja to nasza rodzinna pasja, dlatego zdobyte przez wiele lat doświadczenie, pozwoliło na uzyskanie w 1998 roku Autoryzacji na sprzedaż i obsługę samochodów marki Citroën.

Oferujemy usługi w zakresie:
- sprzedaży samochodów nowych  oraz używanych
- sprzedaży części i akcesoriów
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- naprawy blacharskie i lakiernicze samochodów marki Citroën.

Posiadamy salon sprzedaży o powierzchni 190 m2 oraz serwis o powierzchni 250 m2, w którym znajduje się 7 stanowisk naprawczych. Do Państwa dyspozycji posiadamy samochody zastępcze na czas naprawy powypadkowej oraz dysponujemy własna pomocą drogową.
Przez 14 lat pracy z marką Citroen, nasz wykwalifikowany personel zdobył szeroką wiedzę aby radzić sobie z największymi wymaganiami klienta. Stawiamy na jakość oraz na Państwa całkowite zadowolenie
z naszych usług. Przechodzimy szereg szkoleń produktowych oraz jakościowych, aby móc w pełni profesjonalnie podchodzić do każdego powierzonego nam przez Państwa zadania.
Kilkukrotnie już nasza firma została wyróżniona w prestiżowym konkursie MASTERS 2006, 2008, 2010, 2011, dotyczącym jakości świadczonych usług przez serwis posprzedażny oraz CSC konkurs dla doradców serwisowych. Te wyróżnienia motywują nas do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów.